Positive nonlinear realizations of response maps

Zbigniew Bartosiewicz

Abstract

n/a
Autor Zbigniew Bartosiewicz (WI/KM)
Zbigniew Bartosiewicz
- Katedra Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiSystems & Control Letters, ISSN 0167-6911, (A 35 pkt)
Rok wydania2014
Tom72
Paginacja7-13
Klasyfikacja ASJC Electrical and Electronic Engineering2208; Mechanical Engineering2210; General Computer Science1700; Control and Systems Engineering2207
DOIDOI:10.1016/j.sysconle.2014.08.004
URL http://ac.els-cdn.com/S0167691114001625/1-s2.0-S0167691114001625-main.pdf?_tid=b6eb5df8-9773-11e6-b65e-00000aab0f26&acdnat=1477043572_cb88c372438f1df9328672119fafcbd7
Identyfikator wewnętrzny000033657
Języken angielski
Punktacja (całkowita)35
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja PB = 35.0, 21-12-2018, manual
Punktacja MNiSW = 35.0, 20-01-2020, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 35.0, 20-01-2020, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2014 = 1,911; Impact Factor WoS: 2014 = 2,059 (2) - 2014=2.448 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
przetwarzanie
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?