An Extension of the Fractional Gronwall Inequality

Ricardo Almeida , Agnieszka Malinowska , Tatiana Odzijewicz

Abstract

In this work, we prove a generalization of the Gronwall type inequality. This relation can be used in the qualitative analysis of the solutions to fractional differential equations with the ψ -fractional derivatives.
Autor Ricardo Almeida
Ricardo Almeida
-
, Agnieszka Malinowska (WI/KM)
Agnieszka Malinowska
- Katedra Matematyki
, Tatiana Odzijewicz
Tatiana Odzijewicz
-
Paginacja20-28
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0,65
Książka Malinowska Agnieszka, Mozyrska Dorota, Sajewski Łukasz (red.): Advances in Non-Integer Order Calculus and Its Applications, Lecture Notes in Electrical Engineering, vol. 559, 2020, Springer, ISBN 978-3-030-17344-9, 307 s., DOI:10.1007/978-3-030-17344-9
Słowa kluczowe w języku angielskimFractional operators Gronwall type inequality
Klasyfikacja ASJC Industrial and Manufacturing Engineering2209
DOIDOI:10.1007/978-3-030-17344-9_2
Identyfikator wewnętrznyROC 19-20
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
Żródło punktacjipublisherList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 20.0, 26-03-2020, MonographChapterAuthor
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 0,216
Liczba cytowań*
Cytuj
przetwarzanie
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?