On the Geometry of the Hyperbolic Scator Space in 1+2 Dimensions

Artur Kobus , J. L. Cieśliński

Abstract

n/a
Autor Artur Kobus (WBiNoŚ/KBEiG)
Artur Kobus
- Katedra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa Energooszczędnego
, J. L. Cieśliński
J. L. Cieśliński
-
Tytuł czasopisma/seriiAdvances in Applied Clifford Algebras, ISSN 0188-7009, (A 20 pkt)
Rok wydania2016
Tom20
Nr61
Paginacja1-18
Klasyfikacja ASJC Applied Mathematics2604
DOIDOI:10.1007/s00006-016-0658-x
URL http://link.springer.com/content/pdf/10.1007%2Fs00006-016-0658-x.pdf
Identyfikator wewnętrzny000038581
Języken angielski
Licencja
Punktacja (całkowita)20
PunktacjaPunktacja PB = 20.0, 27-12-2018, manual
Punktacja MNiSW = 20.0, 11-09-2019, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 20.0, 11-09-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2016 = 1,178; Impact Factor WoS: 2016 = 0,643 (2) - 2016=0.663 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
przetwarzanie
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?