Top Young 100 jako innowacyjna metoda rekrutacji pracowników

Agata Dobrzyńska , Kamil Pogorzelski , Marta Jarocka , Urszula Ryciuk

Wraz z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy i szybkim rozwojem nowoczesnych technologii zauważalne są nowe trendy związane z procesem rekrutacji i selekcji przyszłych pracowników. Obecnie, w efekcie zmieniających się i stale rosnących potrzeb kadrowych, coraz częściej poszukuje się bardziej innowacyjnych i efektywnych sposobów pozyskiwania wartościowych i pożądanych pracowników. Celem artykułu jest wskazanie nowych możliwości poszukiwania i selekcji kandydatów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na innowacyjną metodę rekrutacji i selekcji pracowników do przedsiębiorstw branży TSL poprzez uczestnictwo przedsiębiorstwa w programie Top Young 100.
Author Agata Dobrzyńska (FEM)
Agata Dobrzyńska,,
- Faculty of Engineering Management
, Kamil Pogorzelski (FEM)